Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Program / Programm

 

34. European Championships Indoor Cycling Juniors
30. – 31.05.2014 in Tata/HUN



Federation:    UEC

Organizer:    Hungarian Cycling Federation and KSE Baj
        Dora Megyesi
        Mail: megyesi.dora@gmail.com
        Phone: +36 303314049

Venue:        Olympic Center Hall 4
        Baji U. 21
        2890 Tata/HUN

Competition floor:    Parquet

Training floor:    Parquet

Cycle Balls:    „Star Bike“

Schedule:    Wednesday, 28.05.2014
        Training without schedule starts at 17:00.
           
        Thursday, 29.05.2014
        08:00    Opening Permanence/Information        Olympic Center
        08.30    Meeting Delegation Chiefs            Olympic Center
        14.00    UEC Indoor Cycling Commission        Olympic Center                   
        17:00    Delivery licences and returns            Olympic Center
                    tested evaluation sheets
        18:00    Reception Mayor of Tata            Town Hall of Tata
        19:30     Commissaires Meeting Artistic Cycling        Olympic Center
        19:30     Commissaires Meeting Cycle Ball        Olympic Center
        20:00     Commissaires Artistic Cycling        Olympic Center
                     Practical seminar

        Friday, 30.05.2014
        09:00     UCI Calendar Meeting 2015              Olympic Center
        18:30     Opening Ceremony

Training:  28.05.2014, 17.00 - 22.00    training without schedule
        29.05.2014, 08.00 - 21.35    according schedule
        30.05.2014, 08.00 - 13.10    according schedule
       

Tuesday, 29/05/2014 from 20:00 to 20:30 provided a practical seminar for Commissaires Artistic Cycling will be held on the competition area.
Nations which may have interest to use this period as additional training please register your interest at the permanence / information.

Any additional training opportunities between the event blocks for the starter of the next event block will be notified by announcement or communiqué.

Events:

Friday,         30.05.2014,   

14.00         Cycle Ball and Single Juniors
18.30         Official Opening
Cycle Ball/Pairs Junior Women/Single Juniors
           
Saturday,     31.05.2014,   

09.00         Cycle Ball/Single Junior Women, Pairs Junior Open   
14.00         Cycle Ball/ Act 4 Juniors Women, Single Junior Women


UEC-Representative:
    Hilmar Hessler            GER

Chief-Commissaire    N. N.
Cycle Ball:   
   
Commissaires–
Cycle Ball:  
     Gerhard Schlachtner        AUT
                       Achim Grünenwald        GER
                       Robert Burres            SUI

Chief-Commissaire    Oliver Schwedt            GER
Artistic Cycling:   

IT - Officer:        Kurt-Jürgen Daum        GER

Commissaires:   

            Elke Jäger            AUT
            Christiane Steenaert        BEL
            Véronique Rietsch        FRA
            Andreas Meier            GER
            Dora Megyesi            HUN
            Marianne Kern            SUI

Cycle Ball

It applies to the fixed game mode for Cycle Ball by the UEC - Indoor Cycling Commission.
This means: 7 registered teams – it will be played in a single round. Order of play based on the results of the Junior Championships 2013.

Teams Cycle Ball

AUT    Stefan Feurstein – Sebastian Brunner   
BEL    Kenny Michalik - Bjorn Stockmans
CZE    Jiri Hrdlicka - Roman Stanek
FRA    Mathias Seyfried - Thomas Leclerc
GER    Leon Gebser - Peter Krause
HUN    Viktor Péter Orcsik - Bence Krausz
SUI    Patrick Luder - Marc Advincula

Program – European Junior Championships Indoor Cycling 2014

Friday, 30.05.2014, 14.00


1.    Cycle Ball        GER    -    HUN                 
2.    Cycle Ball        SUI    -    BEL                 


    Single Juniors
3.    Kovács, János    UKR     53,00 points
4.    Bozsó, Bence    HUN     70,50
5.    Stalpaert, Robbe    BEL     87,50
6.    Carmier, Jean    FRA     88,50

7.     Cycle Ball        AUT    -    FRA                 
8.     Cycle Ball        CZE    -    HUN                 

9.    Hedges, Adam        GBR     98,50
10.    Gei, Krisztián    UKR    102,90
11.    Vrana, Jaroslav    CZE    103,60
12.    Jacob, Loic    FRA    105,60

13.    Cycle Ball        GER    -    BEL                 
14.    Cycle Ball        SUI    -    FRA                 


Friday, 30.05.2014, 18.30

15.    Welcome

16.    Opening Ceremony

    Pairs Junior Women
17.    Glofak Viktória  - Molnar, Anikó         SVK     61,10
18.    Lembrez, Audrey – Hudowics, Lysiane         FRA     74,60
19    Becsak, Alexandra - Balogh, Boglárka      HUN     75,20

20.    Cycle Ball        AUT    -    CZE                 

21.    Christinger, Irina – Stocker, Karin        SUI     97,20
22.    Angeloff, Jaqueline - Tagwercher, Eva        AUT    107,40
23.    Wurth, Caroline – Nattmann, Sophie-Marie    GER    126,40

24.    Winner Ceremony Pairs Junior Women

25.    Cycle Ball        BEL    -    HUN                 

    Single Juniors
26.    Hanzlicek, Ondrej        CZE    111,40
27.    Varga, Marcell        HUN    117,70
28.    Schobel, Christopher    AUT    125,40

29.    Cycle Ball        GER    -    FRA               

30.    Schnetzer, Marcel    AUT    143,50
31.    Jüngling, Marcel    GER    185,00
32.    Kohl, Lukas    GER    191,20

33.    Winner Ceremony Single Juniors

Saturday, 31.05.2014, 09.00

34.    Cycle Ball        SUI    -    CZE                  
35.    Cycle Ball        AUT    -    HUN                 

Single Junior Women
36    Zan-Fabian, Panna-Klara    UKR     50,00
37    Zsibrita, Natalia        SVK     52,50
38    Meszaros, Kinga        SVK     55,70
39.    Szecsödi, Evelin        HUN     70,70

40.    Cycle Ball        FRA    -    BEL                  
41.    Cycle Ball        GER    -    CZE                  

42.   Hugyecz, Zsófia    HUN     86,20
43    Rietsch, Térèse    FRA     90,90
44    Dubuquoy, Celine    FRA    107,40
45    Pribylova, Adela    CZE    123,10

46.    Cycle Ball        SUI    -    AUT                  

47.    Cycle Ball        FRA    -    HUN                  

    Pairs Junior Open
48    Jacob, Löic - Rietsch, Térèse          FRA     53,20
49    Gei, Krisztián / Simon, Sándor    UKR     56,10
50    Pribylova, Adela –Vrana, Jaroslav        CZE     87,40

51.    Cycle Ball        CZE    -    BEL                  

52    Kaliczka, Bence – Varga, Marcell           HUN   87,70
53    Latzer, Jan – Schnetzer, Marcel           AUT    111,90
54    Hanselmann, Max-Schefold, Serafin,           GER      142,00

55.     Winner Ceremony Pairs Junior Open


Saturday, 31.05.2014, 14.00

56.    Cycle Ball         GER    -    AUT                 

57.    Act 4 Junior Women   

                Balogh Boglárka    HUN           146,90
                Becsák Alexandra
                Sugta Julianna
                Goldshmidt Réka

58    Act 4 Junior Women   

                Glofák, Viktória    SVK           165,80
                Molnár, Anikó
                Domin, Henriett   
                Eszter, Bagita

59.    Cycle Ball         SUI    -    HUN                 

60.    Act 4 Junior Women   

                Grob, Saskia    SUI           188,70
                Fischer; Elena
                Pernollet, Aline
                Portmann, Jenny

61.    Act 4 Junior Women   

                Schmidt, Carolin    GER           210,20
                Henninger Cornelia
                Weinmann, Anna
                Gut, Patricia

62.     Winner Ceremony Act 4 Junior Women   


63.    Cycle Ball         CZE    -    FRA                 

64        Zübner, Isabella    ITA    136,40
65        Latzer, Jana    AUT    138,10
66        Kühne, Katharina    AUT    141,80

67.    Cycle Ball         AUT    -    BEL                  

68        Hotz, Leana    SUI    163,20
69        Schwarzhaupt, Iris    GER    167,60
70        Walter, Nathalie    SUI    168,70
71        Günther, Lena    GER    169,20

72.    Winner Ceremony Single Junior Women

73.    Cycle Ball         GER    -    SUI                  

74.    Winner Ceremony Cycle Ball

75.     Obtaining - UEC Flag

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kedves Érdeklődő!

Sok szeretettel köszöntjük a 2014. május 30-31-én a tatai Olimpia Edzőtáborban  megrendezésre kerülő 34. UEC Teremkerékpár Junior Európa Bajnokság alkalmából!

A 2004-es UCI Teremkerékpáros Világbajnokság sikeres megrendezése után ismét Tata  kapta a megtiszteltetést a színvonalas európai verseny lebonyolítására.

A helyszín a Tatai Olimpiai Központ (4-es csarnok), az ország egyik legismertebb sportlétesítménye.
Rengeteg nemzetközi sportsikerhez járult hozzá a központ. Olimpiai, világbajnoki érem alapjait rakták  le itt a magyar sportolók.  A csarnok kb. 500-700 fő befogadására alkalmas, fa-burkolatú (parketta)  pályával rendelkezik.

Mind a versenyzők, mind az UCI nemzetközi pontozóbírói az Edzőtáborban kapnak szálláslehetőséget,  így a verseny koncentráltan, „családi” környezetben zajlik.

A verseny programja

2014.05.28. (szerda):       
Delegációk érkezése
18.00.h. nyílt edzés

2014.05.29. (csütörtök):
Kötelező edzések
18.30.h. Hivatali megnyitó

2014.05.30. (péntek):
Kerékpárlabda
1-es junior fiú
2-es junior lány
18.30.h. Ünnepélyes megnyitó

2014.05.31. (szombat):
Kerékpárlabda
4-es junior lány
1-es junior lány
2-es junior fiú


Látványosságban nem lesz hiány: a teremkerékpárosok akrobatikus elemekkel tarkított  versenyszámai és a kerékpárlabda adrenalinnal telített küzdelmei is mind-mind jó szórakozást  biztosítanak a gyermek és a felnőtt korosztály számára.

Jegyek rendelhetők a honlapon szereplő email-címen:  www.megyesi.dora@gmail.com

A belépés 10 éves kor alatt ingyenes!

Reklámfelület vásárolható: a csarnokban reklámtábla kihelyezésével, a készülő műsorfüzetben  A4 vagy A5 méretben illetve a honlapon logo feltüntetésével. Részleteket a fenti email-címen  lehet egyeztetni. Várjuk a szponzorok jelentkezését!

A verseny szervezője:    Magyar Kerékpáros Szakági Szövetség (MKSZSZ)
Lebonyolító: 
Baj KSE Kerékpár Szakosztály,
Romhányi Művészi Teremkerékpár SE
Bokodi SE
(www.teremkerekpar.eoldal.hu)
Technikai felügyelő:     Hilmar Hessler,
Kapcsolattartó:         Megyesi Dóra


Minden kedves érdeklődőt sok szeretettel várunk!


 Werte InteressentInnen,

wir begrüßen Sie recht herzlich anlässlich der 34. UEC Hallenradsport-Junioren-EM, die am 30.-31. Mai 2014 im Olympischen Zentrum in  Tata veranstaltet wird.

Nach der erfolgreichen Organisation der UCI Hallenradsport-Weltmeisterschaft im Jahr 2004 hat die Stadt Tata wieder die Ehre,  eine europäische Meisterschaft auf hohem Niveau zu veranstalten. 

Der Veranstaltungsort ist das Olympische Zentrum in Tata (Halle 4),  eine der bekanntesten Sporteinrichtungen Ungarns. Das Zentrum  hat zu zahlreichen internationalen Sporterfolgen beigetragen; unter anderem zum Gewinn vieler olympischen sowie WM-Medaillen ungarischer  SportlerInnen. Die Halle kann ca. 500-700 Personen aufnehmen und verfügt über einen Holzboden (Parkett).  

Sowohl die SportlerInnen, als auch die internationalen UCI Kommissare werden im Olympischen Zentrum untergebracht, damit die Meisterschaft  konzentriert, in familiärer Atmosphäre abläuft. 

Programm

28.05.2014 (Mittwoch):
Ankunft der Delegationen
18:00 offenes Training

29.05.2014 (Donnerstag):
Vorgeschriebene Trainings
18:30 Offizielle Eröffnung

30.05.2014 (Freitag):
Radball
1-er Junioren
2-er Juniorinnen
18:30 Eröffnungsfeier

31.05.2014 (Samstag):
Radball
4-er Juniorinnen
1-er Juniorinnen
2-er Junioren


Es wird sicherlich sehenswert: die akrobatischen Übungen der KunstradfahrerInnen sowie die spannenden Kämpfe der Radballer sichern ein echtes  Vergnügen für Groß und Klein.

Eintrittskarten können per E-Mail bestellt werden: megyesi.dora@gmail.com

Eintrittskarten:
1-Tages-Karte 3000 HUF / 10 Euro
2-Tages-Karte 3600 HUF / 12 Euro
Der Eintritt unter 10 Jahren ist kostenlos!

Werbefläche zu verkaufen: in der Halle können Plakate, im Programmheft in A4 oder A5 Format, oder auf der Webseite Logos angebracht werden.
Für weitere Infos und Einzelheiten bitte Kontakt per obenstehender E-Mail aufnehmen. Wir freuen uns auf die Anmeldung von Sponsoren!


Wettkampfsorganisator: Magyar Kerékpáros Szakági Szövetség (MKSZSZ)
Abwickler: Baj KSE Kerékpár Szakosztály,
Romhányi Művészi Teremkerékpár SE,
Bokodi SE
Technischer Controller: Hilmar Hessler
Kontaktperson: Megyesi Dóra

Wir freuen uns auf Ihr Kommen!

Belépőjegy megrendelő / Eintrittskarte (Bestellkarte):

 

belepojegy-megrendelo.jpg